Korke & Judith

SPAIN

Jedne z największych gwiazd sceny bachatowej, Mistrzowie mistrzów, światowi twórcy stylu Bachata Sensual. Genialni technicznie i metodycznie. Uczyć się od nich to kamień milowy w Twojej nauce tańca i frajda, której musisz doświadczyć! Pierwszy raz w Krakowie!


Carlos & Chloe

SPAIN / AUSTRALIA

Czołowi przedstawiciele stylu Bachata Fusion, łączącego bachatę sensual z innymi jej odmianami i innymi technikami tańca. Niesamowicie kreatywni, pomysłowi i maksymalnie pozytywni. Zarażają energią, miłością do tańca i do poszukiwań własnego stylu. Drugi raz w Polsce, drugi raz w Krakowie!


Łukasz & Ewa

POLAND

Jedyna w swoim rodzaju para ucząca tańca jako formy porozumiewania się na parkiecie. U nich nie poznasz kolejnej figurki, ale nauczysz się techniki konkretnych prowadzeń, a przede wszystkim efektywnej komunikacji w parze. Na pierwszym miejscu stawiają aspekt emocjonalny tańca oraz grę między partnerami.

Duda & Kati

POLAND

Energetyczny duet charyzmatycznego tancerza, muzyka i choreografa oraz niesamowicie doświadczonej i wszechstronnej tancerki teatralno-telewizyjnej zwali Was z nóg. Super fajni i super profesjonalni. Prowadzą warsztaty w wielu miastach Polski i Europy oraz zajęcia na największych międzynarodowych festiwalach.

Daniel & Monika

POLAND

Para łącząca dwa dominujące charaktery. Z pasji i miłości do tańca stworzyli swoje miejsce w samym sercu Łodzi #LatinDanceAcademy, gdzie na co dzień dzielą się swoją taneczną wiedzą. W weekendy podróżują po Polsce i Europie aby zarażać swoją energią setki Bachateros :) Silni, niezależni i... wiecznie uśmiechnięci! Ich styl jest niezwykle płynny, delikatny i w 100% sensualny.