LOKALIZACJA

Wszystkie warsztaty oraz imprezy odbędą się w studio LOFToDANCE przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie.

1100 m2 klimatycznej przestrzeni w historycznym XIX-wiecznym forcie twierdzy Kraków. 5 sal tanecznych, drewniane podłogi, lustra i profesjonalne nagłośnienie. Wszystko po to, żeby zapewnić Wam najlepsze warunki!

DOJAZD

NOCLEGI

Lokalizacja festiwalu znajduje się 1,5-2 km od ścisłego centrum Krakowa oraz od Dworca Głównego, w obrębie których są setki hoteli, hosteli i apartamentów. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych miejsc noclegowych w bliskiej okolicy studia:

comic picture depicting people

LIV'INN APARTHOTEL

Piękny, elegancki i przytulny (i nie za drogi!) aparthotel przy ul. Wrocławskiej 5. Tylko 500 metrów od naszego studia! W ofercie pokoje 1 i 2 osobowe oraz pokoje rodzinne i apartamenty 😊 Ze śniadaniami lub bez.
Na hasło LOFToDANCE 10% zniżki!

comic picture depicting people

CORNER HOTEL

Nowocześnie wyposażony, usytuowany w świetnej lokalizacji - cichej, a jednocześnie bardzo blisko naszego studia (tylko 500 metrów!). 49 apartamentów z łazienkami i aneksami kuchennymi! Jeśli jedziecie więszką ekipą to zmieścicie się wszyscy razem :)
Na hasło LOFToDANCE (lub kod 120185 przy rezerwacji on-line) 15% zniżki!

comic picture depicting people

OLD TIME HOTEL

Nowoczesny hotel o zabytkowym klimacie, urządzony w starym stylu w XIX kamienicy. Położony tylko 600 metrów od LOFToDANCE. Oferuje wygodne 1, 2, 3, 4 osobowe pokoje z łazienką, klimatyzacją, tv.